O NÁS

Spoločnosť ABCreative s.r.o. vznikla koncom roka 2010 ako prirodzený vývoj podnikateľských aktivít zakladateľa Radovana Sušilu s cieľom poskytovania profesionálnych služieb záznamu, prenosu a postprodukcie videozáznamov a reklamnej činnosti.

 

Hlavným zámerom našej kreatívnej agentúry sú komplexné služby z oblasti videozáznamov. Viackamerové záznamy alebo živé televízne prenosy, to všetko pre Vás realizujeme s maximálnym dôrazom na kvalitu výsledného produktu. Natočený videomateriál je vždy postprodukčne spracovaný na dosiahnutie najkrajších záberov a celkového efektu.

 

Ak hľadáte spoločnosť, ktorá Vám zabezpečí návrh a výrobu reklamných materiálov, ste na správnej adrese. Výroba tlačovín v malom (digitálna tlač), ale aj vo veľkom (ofsetová tlač) je bežnou súčasťou našej činnosti. Potlač reklamných a iných predmetov zabezpečujeme pomocou technológie sieťotlače a tampónovej potlače.

Najnovším prírastkom našich aktivít je otvorenie špecializovaného e-shopu, kde ponúkame optické médiá s príslušenstvom. Zameriavame sa na jednu špičkovú značku, ktorá je nami overená a ktorú sami používame pri našich činnostiach.